Nevíte si rady s rezervací?

Celý systém je založen na bezhotovostním styku, kde veškeré platby se provádějí elektronicky. Proto je třeba se nejprve zaregistrovat, nabít své konto (zaslat peníze) a pak rezervovat jednotlivé termíny. Celý proces je podrobně vysvětlen dále.

1) REGISTRACE

Nejprve je nutné se registrovat. To lze provést vlevo dole, nebo zde.

2) NABÍT SVÉ KONTO

Dalším krokem je zaslání minimálně 180 Kč na náš účet. Podrobnosti jako číslo účtu a variabilní symbol naleznete po přihlášení do systému v sekci vložit peníze. Po připsání odeslané částky Vám bude konto nabito a o tomto stavu Vás upozorníme na Vámi uvedený e-mail. I se stavem účtu 180 Kč je možné rezervovat více než jednu hodinu, ale do příštího termínu musí být částka připsána na náš účet. Pokud ne, budeme Vás informovat a případně termín zrušíme.

3) REZERVACE

Nyní si již můžete rezervovat kurt ve Vámi zvoleném termínu. Přehled termínů naleznete v sekci rezervace nebo zde. V případě, že se neodhlásíte min. 12 hodiny před rezervovaným termínem a na termín nedorazíte, bude částka stržena v plném rozsahu.

4) VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud jste nespokojeni, nebo z jiného důvodu Vám peníze, které máte aktivní na svém účtu v systému BAPA vrátíme. Musí se ovšem jednat o stejné číslo účtu, ze kterého nám peníze byly poslány. Stačí nás kontaktovat a my vše obratem zařídíme.